Вітаю Олевську об’єднану територіальну громаду з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

26 років самостійного життя — це не так вже й багато для держави, але нам є з чим привітати одне одного. Ми стали учасниками творення новітньої української держави, втілюємо у реальність одвічну мрію нашого народу бути вільними і самим господарювати на своїй землі. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути Україні, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Нехай не міліє джерело віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Святкуючи разом з вами, від усієї душі бажаю Україні миру, єдності, щастя, добра, достатку та процвітання, а всім нам міцного здоров’я та бадьорості духу.

З найкращими побажаннями,

голова Олевської ОТГ Олег Омельчук