Вітаю з Днем міста!

День народження рідного міста – це особливий день, спільне свято всіх його жителів. Цього року нашому Олевську виповнюється 1306 років, але його історія не загубилась у віках, вона продовжується добрими справами його працьовитих та щирих людей. Усі досягнення, якими багате наше місто складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів, тож я дякую кожному за всі добрі справи та вчинки задля рідного міста.

Разом з вами радію і я його успіхам, переймаюся його проблемами і щиро вірю, що разом ми зможемо зробити Олевськ, а віднедавна об’єднану громаду процвітаючою.

Нехай наше славне місто процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Зі святом, рідне місто!

З найкращими побажаннями,