Реконструйовано головний корпус Олевської гімназії

Завершилась реконструкція головного корпусу Олевської гімназії. Роботи розпочали виконувати у 2017 році: було замінено дах, вікна та частково утеплено стіни. У поточному році утеплення стін продовжилось, реконструювали ґанок, пофарбовано стіни, замінено водостічну систему.

У 2017 році Олевська гімназія потрапила до переліку об’єктів Житомирської ОДА та отримала можливість часткового фінансування за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Проект реконструкції гімназії пройшов спеціальну комісію при ОДА, яка вивчає проекти всіх міст та громад-учасників за переліком показників. За шкалою оцінки проектів Олевська гімназії посіла 3 місце із 70 і потрапила під фінансування.

На реалізацію відповідного проекту було необхідно 6968,167 тис. грн., з них 3825,213 тис. грн. – виділила Олевська міська рада, 3142,954 тис. грн. – фінансування з ДФРР.

Наразі оновлена гімназія розпочала новий навчальний рік вже у відремонтованому корпусі. Яскраві кольори начального закладу припали до душі учням, що дозволило їм з новим ентузіазмом приступити до навчального процесу.