Премію міському голові зменшено на 100%. Рішення прийнято не одноголосно

За ініціативи міського голови Олега Омельчука на розгляд депутатам міської ради було винесено питання про внесення змін у рішення сесії міської ради про преміювання і встановлення надбавок до посадового окладу міському голові.

Такий проект рішення було розроблено у зв’язку з нещодавніми змінами до Постанови Кабінету Міністрів України №268, де було збільшено оклад міським головам ОТГ населенням від 15 тисяч осіб з 8000 грн. до 10 000 гривень.

Згідно відповідного рішення, у поточному році премія міського голови складатиме відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи 110 % до посадового окладу.

Раніше премія міського голови була до 210%. Таким чином, приймаючи відповідне рішення, премія міського голови зменшується у відсотковому співвідношенні на 100%.

«Проти» даного рішення проголосували Анатолій Повар та Микола Смик.