Бульвар Воїнів-афганців знову постраждав від вандалів

На бульварі воїнів афганців невідомі вандали знову пошкодили дві опори освітлення.

Нагадуємо, що в минулому році на бульварі було завершено облаштування території, яке тривало близько двох років: покладено бруківку, встановлено лавки та освітлено територію. А вже в березні 2019 року вандалами було пошкоджено благоустрій – зігнуто вдвічі міцну конструкцію ліхтаря. Його ж відразу ж було його відремонтовано.

А вже на цих вихідних невідомі особи знову здійснили акт вандалізму: зламали та пошкодили дві опори вуличного освітлення на одній з яких поцупили ліхтар.

Швидше за все ці варварства творяться у нічний час, тому свідків знайти тяжко. Звернення до правоохоронних органів якнайшвидше буде відправлене. Але, якщо у Вас є інформація про осіб, що пошкодили ліхтарі, повідомляйте до Олевської міської ради особисто або за телефоном «гарячої лінії»: 098-836-44-78, або повідомляйте до місцевого відділку поліції.

Шановні жителі громади! Просимо Вас поважати працю інших та берегти спільне з вами майно, задля комфортного перебування у місті.