У Олевській ОТГ триває ремонт мереж вуличного освітлення

Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення Олевської ОТГ продовжується.  Наразі роботи тривають в Олевську по частинах вулиць Герцена та Свято-Миколаївська.

В рамках проєкту планується освітлення центральних вулиць у 13 селах громади та 10 вулиць Олевська.

В деяких селах громади вже частково вулиці починають освітлюватись, а в інших – ще продовжуються пуско-налагоджувальні роботи. Швидкість  встановлення освітлення також залежить ще від того, коли завод надасть замовлені матеріали.

Варто зазначити, що сучасне обладнання дасть змогу регулювати освітлення та контролювати час увімкнення та вимкнення.

Нагадуємо, що у минулому році було затверджено та підписано Кредитний договір з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО). А у 2020 році проєкт має вже завершитись і на вулицях громади з’явиться нове сучасне освітлення.