В центрі Олевська знову поцупили квіти з клумби

В центрі міста відбулась чергова крадіжка. Сьогодні зранку, 27 травня, невідома особа поцупила з клумби біля приміщення Олевського Центру надання адміністративних послуг квітку з корінням.

Це вже не перша така ситуація з центральними клумбами міста. В ніч з 10 на 11 червня минулого року невідомі особи викрали десять підвісних вазонів з квітами.

Цього разу крадіжку було зафіксовано на камеру спостереження. На відео видно як, ймовірно, особа жіночої статі підходить до клумби і вже за декілька секунд ховає рослину до пакету, який вже знаходився в руках особи.

Як стало відомо, з клумби пропала троянда. Раніше на цій клумбі було висаджено також сакуру і близько 200 віол. Також було висаджено ряд троянд, за якими доглядає майстер з озеленення міської ради Сергій Мінюк.

Схожа ситуація відбувалася декілька років тому на цьому ж місці. Теж на початку червня невідома жінка поцупила квіти у центрі міста, що зафіксувала камера спостереження.