У селі Майдан відкрили меморіальну дошку військовому Василю Шеремету

9 червня в селі Майдан відбулося відкриття меморіальної дошки Василю Шеремету. 3 квітня 2020 р. йому виповнилося б 45 років, але 4 травня 2016 року він загинув при виконанні військового обов’язку під час захисту територіальної цілісності України.

Дошку встановили на фасаді місцевої загальноосвітньої школи. На заході був присутній заступник міського голови Олександр Ніколайчук, в.о. старости села Наталія Буднік, директор школи Василь Рабош, мати та рідні Василя Шеремета, вчителі школи, а також небайдужі жителі села.

Василь Шеремет навчався у Майданській загальноосвітній школі з 1982 по 1992 рр. Пізніше продовжив навчання у Харківському індустріальному технікумі. У 1993 році служив в армії, повернувся додому молодим сержантом. В 2015 році його мобілізували.

Загинув Василь Шеремет під час виконання бойового завдання при супроводі колони, отримавши чисельні травми.

«Таким мужнім, патріотом своєї держави він був, таким залишиться в нашій пам’яті», – згадують односельчани.

Право відкрити меморіальну дошку надали його побратимам. Присутні вшанували пам’ять Василя Шеремета хвилиною мовчання. Завершився захід покладанням квітів до меморіальної дошки.