Олевський район ліквідовано постановою Верховної Ради України

17 липня Верховна Рада України прийняла Постанову № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно з документом, тепер в Україні 136 районів.

У постанові йдеться, що Олевський район, в числі інших, ліквідовано.

Олевська міська та Білокоровицька сільська територіальні громади увійшли до новоутвореного Коростенського району з адміністративним центром в місті Коростень. До цього ж району також увійшли території Гладковицької сільської, Горщиківської сільської, Іршанської селищної, Коростенської міської, Лугинської селищної, Малинської міської, Народицької селищної, Овруцької міської, Словечанської сільської, Ушомирської сільської, Чоповицької селищної територіальних громад.

Загальна кількість населення Коростенського району становить 262,1 тисяч осіб. Загалом в Житомирській області залишилось чотири райони.