Міський голова привітав колектив КП «Олевська центральна аптека № 32» з Днем фармацевтичного працівника

19 вересня, в Україні відзначають День фармацевтичного працівника. Це свято не має сталої дати й щороку відзначається у третю суботу вересня, відповідно до указу президента України від 1999 року.

Тож напередодні професійного свята працівників КП «Олевська центральна аптека №32» Олевської міської ради привітав міський голова Олег Омельчук.

«Щодня й щогодини піклуватися про здоров’я громадян – це нелегка і складна робота фармацевта. Нехай ваша праця на благо людей приносить вам завжди тільки задоволення, а кожен новий день дарує вам добро та спокій», – зазначив у вітальному слові Олег Омельчук

Також Олег Васильович грамотами міської ради та грошовими преміями нагородив завідувачку КП «Олевська центральна аптека №32» Ларису Денесюк та фармацевта Мирославу Бабич.