Призупинення виховного процесу в ДНЗ №10 та інші питання комісії ТЕБ та НС

5 жовтня відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було обговорено питання про застосування обмежень на території Олевського району у зв’язку зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

В ході обговорень було вирішено тимчасово (до 19 жовтня) призупинити: виховний процес дошкільного навчального закладу №10 «Струмочок», навчальний процес в 5, 6-Б, 7-Б, 8-А, 9,10 класах Олевської ЗОШ №2, навчальний процес в 5-А, 8-А, 10 класах Олевської гімназії.

З 5 жовтня Олевський район увійшов до «помаранчевої» зони. У зв’язку з цим впроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи:

• діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
  • діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
  • планові госпіталізації в лікарнях;
  • спортзали, фітнес-центри, заклади культури;
  • прийом нових змін в дитячі табори;
  • обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

Протокол №30