Відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Василя Янчука

22 травня на майданчику зі штучним покриттям Олевської гімназії, відбувся традиційний турнір з міні-футболу, серед команд ветеранів, присвячений світлій пам’яті відомого на Житомирщині воротаря, спортивного мецената та просто чудової, безмежно відданої футболу людини Василя Васильовича Янчука. Організатори цього заходу: депутат Олевської міської ради, постійний спортивний меценат Валерій Гарбовський, директор Олевської ДЮСШ Валерій Шапорда та Олевська МО ВФСТ “Колос”.

У футбольних баталіях команда “Ескулап” (смт Лугини), по черзі з однаковим рахунком  5:3 здолала Олевську команди “Ветеран” – 1 та “Ветеран” – 2, ставши переможцем турніру. В олевському дербі, команда “Ветеран” – 1 з рахунком 0:3, поступилась “Ветерану” – 2.

Після завершення гри заступник міського голови Василь Ковальчук та голова Олевської МО ВФСТ “Колос” Володимир Рабош вручили призи кращим гравцям турніру: Володимиру Бондару, Олександру Бовкуну та Михайлу Савчуку. Команда “Ескулап”, отримала “Кубок Пам’яті Янчука В.В”.