У Перзі відкрили капітально відремонтований фельдшерський пункт

Жителі села Перга та Рудні-Перганської отримуватимуть медичні послуги в оновленому фельдшерському пункті.

2 вересня в селі відбулося відкриття капітально відремонтованого ФаПу. Привітати місцевих жителів та подивитися на заклад медицини після ремонту приїхали міський голова Сергій Лисицький, секретар міської ради Сергій Мельник, заступник міського голови Юрій Данюк, керівник ТОВ «Пержанська рудна компанія» Віктор Танай, генеральний директор Олевського ЦПМД Наталія Мельчинська, медичний директор Олевського ЦПМД Олена Іжевська, староста округу Анатолій Хомутовський.

Реалізацію проєкту «Капітальний ремонт ФП в с.Перга» профінансувала Пержанська рудна компанія, його вартість становила близько 1,2 мільйона гривень. Ремонтні роботи тривали всього 3 місяці. Місцеві жителі із захватом роздивлялися фельдшерський пункт, ділилися враженнями із міським головою та гостями, раділи та дякували за таку «красу». Задоволена новими умовами праці і медичний працівник села Ганна Алянкіна.

Окрім ремонту ФП, за рахунок компанії у Перзі була здійснена реконструкція мережі зовнішнього освітлення центральної вулиці Геологів, вартість проєкту становила близько 750 тис. грн. Для Пержанської ЗОШ ще раніше було придбано котел, ноутбуки, меблі та інше.

За словами керівника ТОВ «Пержанська рудна компанія» Віктора Таная, за цей рік в Олевську громаду буде вкладено більше 3 мільйони гривень. Вже виділили 300 тисяч гривень на Олевський професійно-технічний ліцей, 600 тисяч гривень виділяють на саркофаг для знайденого біля села Хочине древлянського човна. Фінансування всіх проєктів відбувається в рамках підписаної соціальної угоди.

Раніше ТОВ «Пержанська рудна компанія», як інвестор, підписало угоду про соціальне партнерство з Олевською міською радою. Головна мета угоди – покращення добробуту та соціальної інфраструктури Олевської  територіальної громади.

Більше фото на сторінці Олевської ТГ у Фейсбук

На фото (зліва направо): міський голова Сергій Лисицький, староста Хочинського округу Анатолій Хомутовський, керівник ТОВ “Пержанська рудна компанія” Віктор Танай, заступник міського голови Юрій Данюк, фельдшер ФП Ганна Алянкіна, генеральний директор Олевського ЦПМД Наталія Мельчинська, медичний директор Олевського ЦПМД Олена Іжевська.