Вночі невідомі пошкодили новорічну ялинку

Обірвані гірлянди, поламаний парканчик, зірвані іграшки – таке зробили із головною ялинкою громади в першу ніч після відкриття.

Читайте також Святкове відкриття новорічної ялинки: нова локація та весела програма

З 19 на 20 грудня невідомі пошкодили новорічну ялинку, яку урочисто відкривали на Святого Миколая. Невідомий зніс автомобілем парканчик, яким вона огороджена. Також були порізані гірлянди, деякі зірвані разом із іграшками.

Така «розвага» чи необережність зіпсувала тривалу працю людей, які її встановлювали та прикрашали, старання дітей, які виготовляли іграшки для неї. А ще витрачені кошти з міського бюджету.

На щастя, вже все полагодили, і будемо сподіватись, що це перший і останній подібний випадок.

Міська рада звертається до любителів ось так «розважатися» та тих, кому «свербить» щось вкрасти чи пошкодити, добре ПОДУМАТИ перед тим, як щось робити і пам’ятати про камери відеоспостереження.