Естонська Республіка передала Олевській громаді автобус

30 жовтня, в рамках співпраці України з Естонією Олевщина отримала автобус Iveco Irisbus .

З важливою гуманітарною місією  – передати автобуси громадам до Олевська завітали: перший заступник Голови парламенту Естонської Республіки Хелір Валдор Сеедер,Посол Естонської Республіки в Україні  Каймо Кууск, народний депутат України від партії «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко, голова Коростенської ОВА Юрій Тарасюк та голови громад.

Це вже друга партія автобусів, передана Естонським Урядом. Перші 3 автобуси раніше були передані Лугинській, Брусилівськиій та Малинській громадам.

Загалом Уряд Естонії планує передати Житомирщині близько 30 автобусів, з них 12 на Житомирщину.

Ключі від автобусів отримали: Олевська, Овруцька, Хорошівська, Березівська, Лубенська, Семенівська громади, а також Державний університет «Житомирська політехніка».

«Безмежно вдячний Естонії за чергову підтримку та допомогу України. Саме Естонія одна з перших держав світу підтримала Україну у багатьох речах. Ми цього не забудемо ніколи. Також особлива подяка народному депутату Арсенію Пушкаренку, який очолює міжпарламентську робочу групу з співпраці з Естонією та докладає багато зусиль для відбудови та розвитку Житомирщини», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.

 

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту