Чому варто відвідати “Олевську республіку”?

Ви ще не остаточно вирішили чи варто відвідати фестиваль “Олевська республіка”? Ми виділили 5 основних причин чому “Олевська республіка” один з найкращих фестивалів на Поліссі!

Фестиваль найкращої музики

“Олевська республіка” зібрала кращих виконавців української сучасної музики. Серед них: Dj Олег Скрипка, Тінь сонця, Хорея козацька, PoliКарп, КораЛЛі та багато інших. Доповнять музичну програму місцеві колективи та виконавці, а також талановиті учасники конкурсу патріотичної пісні.

Фестиваль патріотів

Учасники фестивалю “Олевська республіка” люблять українську мову та національний одяг і з гордістю це демонструють. Адже в основі фестивалю знаходиться ідея патріотичного духу, яка основана на історичному факті існування осередку українського національного життя в даному регіоні під час Другої світової війни.

Фестиваль розвитку та інтелекту

Окрім змістовної ідеї фестивалю, цікавими для активних та прогресивних учасників “Олевської республіки” стануть зустрічі з лідерами думки, презентації книг,  історичні диспути, гуртівки, змагання знавців історії Олевської республіки та юних журналістів. На фестивалі будуть присутні сучасні діячі, які творять історію України сьогодні.

Фестиваль безкоштовний

Не потрібно витрачати багато коштів для того, щоб весело провести час. Участь у фестивалі “Олевська республіка” абсолютно безкоштовна. Гості Олевської громади можуть безоплатно проживати у наметовому містечку.

Фестиваль здорового тіла та духу

Територія фестивалю “Олевської республіки” вільна від алкоголю та куріння. Тому наш фест – найкращий варіант для сімейного відпочинку. Більше того, масові спортивні заходи, змагання, ранкові рухавки та відпочинок на природі – головна запорука гарного настрою на весь день.