Портфоліо

Річка починається,

А в "Струмочку"- дитсадочку

Діточки навчаються.

Вчать малят тут дружно грати,

Танцювати і співати,

Казочки розповідати,

Гарно віршики читати.

Всюди ллється рідна мова.

Як водичка із струмка,

Щоб малята поспішали

До "Струмочку"- дитсадка!

Як від чистого струмочка

Починається ріка,

Так від нашого садочка

Шлях дитинство почина!

Інформаційна довідка

Заклад дошкільної освіти  №10 «Струмочок» розташований за адресою: м.Олевськ, вул. Свято-Миколавська,36/2. Розрахований на 3 групи – 55 дітей, був відкритий у 1973р. На даний час його відвідує 71 дитина.

Заклад працює за 5-денним режимом роботи з 9 год.робочим днем – 8.00- 17.00.Чергова група з 07.45 до 18.15.

Тепло, затишно і любо тут живеться малечі, бо працює тут колектив, який віддає всю душу дітям. В ЗДО №10 турбуються про дітей 20 працівників, 9 з яких – педагоги, 11 – обслуговуючий персонал. Завідувач ЗДО  Ковальчук Н.С.

Заклад дошкільної освіти №10 здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров´я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.

Головною метою роботи ЗДО №10 є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення умов для фізичного, розумового та духовного розвитку дошкільнят.

Дитячий садок « Струмочок» - це друга домівка: тепла, затишна, безпечна. Ми, дорослі, приходимо в ЗДО, щоб подарувати дітям радість спілкування, стати їх друзями та партнерами в будь-яких справах, дати кожній дитині шанс розкритися, розвинути свої таланти. На даний час в ЗДО № 10 функціонує 3 групи: 1 група раннього віку, 2 групи дошкільного віку.

Наші групи:

У садочку – у «Струмочку», ми найменші малюки

Любим гратися в куточку, слухать пісеньки, казки:

Про лисичку, зайченятко, нашу групу звуть « МАЛЯТКО»

"Сонечко"- це наша група,бо теплом вона окута.

Поспіша сюди щодня дружня наша дітвора!

Група "Сонечко" у нас- будьте певні – вищий клас!

Група «ПІЗНАЙКО» вас щиро вітає,

Сумно ніколи нам тут  не буває

Освітній рівень педагогів:

Вища освіта – 5, із них 5 – вища спеціальна.

Середня- спеціальна – 4.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

1 – кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

1 - « спеціаліст 2 категорії»

1 -  звання «вихователь-методист»

5 -  кваліфікаційна категорія  «спеціаліст»

Велике значення у виявленні професійної майстерності педагогів відіграє атестація.  Розстановка педагогічних кадрів відбувається із врахуванням стажу та досвіду роботи.

В ЗДО  вжиті заходи щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес. В зв’язку з процесами модернізації дошкільної освіти великої уваги набуває створення сприятливих умов для розвитку дитини. Цьому сприяє впровадження інноваційних освітніх технологій у навчальний процес, забезпечення педагогічного колективу новою методичною літературою, періодичним підписним виданням, сучасним дидактичним матеріалом. Працюючи над виконанням річних завдань, педагогічний колектив ЗДО №10 систематично використовує у роботі інтерактивні форми співпраці з дітьми та батьками.

Діти, батьки та працівники ЗДО №10 беруть участь у святах міста.

Організація різних форм навчально-виховної роботи.

Освітньо-виховна робота в ЗДО №10 будується на основі особистісно орієнтованого підходу до дітей, з урахуванням індивідуальних особливостей, здібностей, нахилів, інтересів. Робота педагогічного колективу забезпечила високі показники готовності дітей старшої групи до школи. Належна увага приділялась завданню розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами образотворчої діяльності та формуванню здоров’язберігаючої і мовленнєвої компетентності.

Велику радість дітям приносять свята та розваги в ЗДО.

В ЗДО №10 працює 2 гуртки за різними напрямками. Свої досягнення діти-дошкільники демонструють під час проведення виставок робіт, музичних свят, розваг, на святі міста.

«Умілі рученята» - старша група – керівник гуртка: Гребенюк В.П.,

«Веселі черевички» - старша група - керівник Січкар В.О.

Зміцненню здоров’я вихованців в закладі приділяється велика увага.

За останні 3 роки намітилась тенденція до поліпшення показників здоров´я дітей.

Пріорітетним напрямком роботи ЗДО №10 є: створення в ЗДО здоров´язберігаючої системи, через виховання у дітей та їх батьків емоційно-ціннісного ставлення до власного здоров’я, оптимальну організацію рухового режиму дошкільників.

Вихованці ростуть здоровими, веселими, розумними, із задоволенням відвідують ЗДО. А найкращою нагородою для його працівників  є те, що колишні вихованці, ставши дорослими, саме сюди приводять своїх малюків.