Програма фестивалю

Всеукраїнський патріотичний фестиваль

«Олевська республіка»

територія вільна від алкоголю та куріння

 14-16 вересня 2018 р.

м. Олевськ та

урочище “Хутір Радоробель”, с. Хмелівка,

Олевського р-н, Житомирської обл.,

 Програма фестивалю:
14.09.2018 (пятниця)  

09.00 – 22.00: 

  • Прибуття учасників та гостей, розміщення та облаштування у фестивальному наметовому містечку (м. Олевськ, Майдан Соборний);
  • Виставка майстрів українського, традиційного, декоративно-прикладного мистецтва (Урочище “Хутір Радоробель”, Алея майстрів);
  • Виставка національно-патріотичної літератури (Урочище “Хутір Радоробель”, Літературна галявина);
  • Зона харчування, фуд-корт, кращі традиції української традиційної кухні (Урочище “Хутір Радоробель”, Галявина харчування);
  • Виставка, сучасної, військової техніки та стрілецького озброєння, 30-та окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада (Урочище “Хутір Радоробель”, Військова галявина);
  • Виставка, сучасної, військової техніки та стрілецького озброєння,відділ прикордонної служби «Копище» Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України (Урочище “Хутір Радоробель”, Військова галявина);
  • Виставка світлин воїнів учасників бойових дій на Сході України та наданих ними експонатів (впродовж двох днів) (Урочище “Хутір Радоробель”, Історичний намет).

12:00- 12:30 – Екскурсії Олевським народним краєзнавчим музеєм (м. Олевськ, вул. Володимирська, 6).

12:30 – 13:00 – Молебень та панахида за загиблими воїнами московсько-української війни (в краєзнавчому музеї) (м. Олевськ, вул. Володимирська, 6).

13:00-14:00 – Обід (Урочище “Хутір Радоробель”, Галявина харчування).

14:00 – 14:30 – Презентація книги доктора історичних наук Сергія Стельниковича – “Український національний рух опору Тараса Бульби-Боровця: історичний нарис” (Урочище “Хутір Радоробель”, Історичний намет).

14:30 – 17:30 – Історичний диспут “Олевська республіка – етап українського державотворення” (Урочище “Хутір Радоробель”, Історичний намет).

15:00 – 21:00 – Гутірки (відомі письменники, політики, поети, громадські діячі) (Урочище “Хутір Радоробель”, Гутіркова галявина).

14:00 – 16:00 – Кобзарі та лірники (Олевська музична школа, бульвар Воїнів-афганців, 3).

16:00 – 17:00 – Відкриття  фестивалю учнівської молоді “Стежками Тараса Бороця”* (Урочище “Хутір Радоробель”, Велика сцена).

16:30 – 18:30 – Конкурс патріотичної пісні* (Урочище “Хутір Радоробель”, Фольк-сцена).

18:30 – 22:30 (Урочище “Хутір Радоробель”, Велика сцена):

  • Протифаза (18:30-19:10)
  • Виступи переможців конкурсу патріотичної пісні (19:10-19:30)*
  • Колір Ночі (19:30-20:40)
  • Новий День (20:40-21:20)
  • Телері (21:20-22:00)
  • DJ Олег Скрипка(22:00-23:00)

23:30 – 05:30 – Нічний кінозал «Добровольці Божої чоти» — режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія (Урочище “Хутір Радоробель”, Історичний намет)

15.09.2018 (субота):

09:00 – 23:00: 

  • Виставка майстрів українського, традиційного, декоративно -прикладного мистецтва (Урочище “Хутір Радоробель”, Алея майстрів);
  • Виставка національно-патріотичної літератури (Урочище “Хутір Радоробель”, Літературна галявина);
  • Зона харчування, фуд-корт, кращі традиції української традиційної кухні (Урочище “Хутір Радоробель”, Галявина харчування);
  • Виставка, сучасної, військової техніки та стрілецького озброєння, 30-та окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада (Урочище “Хутір Радоробель”, Військова галявина);
  • Виставка, сучасної, військової техніки та стрілецького озброєння,відділ прикордонної служби «Копище» Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України (Урочище “Хутір Радоробель”, Військова галявина);
  • Виставка світлин воїнів учасників бойових дій на Сході України та наданих ними експонатів (Урочище “Хутір Радоробель”, Історичний намет).

7:00 – 8:00 – Підйом, рухавка* (Урочище “Хутір Радоробель”, Наметове містечко).

8:00 – 9:00 – Сніданок (Урочище “Хутір Радоробель”, Галявина харчування).

9:30 – 13:00 – Змагання, Конкурс знавців історії Олевської республіки* (Урочище “Хутір Радоробель”, Історичний намет).

9:30 – 18:00 – Робота юних журналістів. Збір матеріалів для конкурсних газет «Гайдамака-2018»* (Урочище “Хутір Радоробель”, Історичний намет).

9:30 – 18:00 – Змагання зі спортивного орієнтування* (Урочище “Хутір Радоробель”, Спортивна галявина).

9:30 – 13:00 – Змагання зі стрільби* (Урочище “Хутір Радоробель”, Спортивна галявина).

12:00 – 18:00 – Туристичні змагання «Смуга перешкод»* (Урочище “Хутір Радоробель”, Спортивна галявина).

12:00 – 15:00 – Робота суддів*, оформлення протоколів змагань (Урочище “Хутір Радоробель”, Штабний намет).

12:00 – 21:00 – Гутірки (відомі письменники, політики, поети, громадські діячі) (Урочище “Хутір Радоробель”, Гутіркова галявина).

14:00 – 19:00 – Кобзарі та лірники (Урочище “Хутір Радоробель”, Кобзарсько-лірницька галявина).

11:00 – 19:00 – Концерт гуртів народної самодіяльності* (Урочище “Хутір Радоробель”, Фольк-сцена).

16:00 – 18:00 – Виставка конкурсних номерів газети «Гайдамака»* (Урочище “Хутір Радоробель”, Історичний намет).

18:00 – 22:30 – Концерт на рок-сцені (Урочище “Хутір Радоробель”, Велика сцена):

  • Рутенія (18:00-18:45)
  • PoliКарп (18:45-19:30)
  • КораЛЛі (19:30-20:45)
  • Хорея Козацька (20:45-21:30)
  • Тінь Сонця (21:30-22:30)

00:00 – 02:00 – Нічний кінозал «Кіборги. Герої не вмирають» – режисера Ахтема Саїталбаєва (Урочище “Хутір Радоробель”, Історичний намет).

16.09.2018(неділя)

09:00-23:00:

  • Виставка майстрів українського, традиційного, декоративно-прикладного мистецтва  (Урочище “Хутір Радоробель”, Алея майстрів);
  • Виставка національно-патріотичної літератури (Урочище “Хутір Радоробель”, Літературна галявина);
  • Зона харчування, фуд-корт, кращі традиції української традиційної кухні (Урочище “Хутір Радоробель”, Галявина харчування).

08:00 – 09:00 – Підйом, рухавка* (Урочище “Хутір Радоробель”, Наметове містечко).

09:00 – 09:45 – Сніданок (Урочище “Хутір Радоробель”, Галявина харчування).

10:00 – 11:00 – Згортання табору, прибирання* (Урочище “Хутір Радоробель”, Наметове містечко).

11:00 – 11:30 – Виїзд до м. Олевськ.

11:30 – 12:00 – Відкриття меморіального комплексу вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників АТО* (м. Олевськ. вул. Володимирська, 6).

12:00 – 12:30 – Молебень та панахида біля пам’ятного знаку Олевській республіці* (м. Олевськ. вул. Володимирська, 6).

12:30 – 12:45 – Урочиста хода, з оркестром, історичною частиною м. Олевськ* (м. Олевськ, історична частина міста).

12:45 – 13:45 – Урочисте закриття фестивалю (підсумки, нагородження, реконструкція «Клятва вояків УПА»)*. Закладання каменю під будівництво погруддя Т. Бульби-Боровця* (м. Олевськ. вул. Свято-Миколаївська, 8).

14:00 – Від’їзд учасників фестивалю (м. Олевськ. вул. Свято-Миколаївська, 8).

Організатори фестивалю:

Міністерство молоді та спорту України

Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської

обласної державної адміністрації

Олевська міська рада

 

Фестиваль відбувається за  підтримки:

Науково-дослідний інститут українознавства

Об’єднання українок «Яворина»

ГО «ОДЧ Карпатська Січ»

Історичного клубу «Холодний Яр»

 

Мистецьке втілення фестивалю:

Мистецьке об’єднання «Глечик»

Організатори залишають за собою право вносити зміни до програми

* Захід забезпечується Олевською міської радою