Олевський район: вогнеборці ліквідували пожежу піднавіса з сіном та врятували житловий будинок і господарчі будівлі

1 серпня о 18:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сіна на території приватного домоволодіння в с. Жовтневе Олевського району Житомирської області.

Першими на місце події прибули вогнеборців місцевої пожежної охорони с. Броницька Гута. Ними встановлено, що вогнем повністю охоплений піднавіс з грубими кормами, що знаходиться на подвір’ї. Окрім цього полум’я поширилося на поруч розташований віз із сіном. Існували загроза перекидання вогню на дрова, розміщені на відстані менше 1 м від осередку пожежі, господарчі будівлі та житловий будинок.

Слідом прибуло відділення рятувальників 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Дії фахівців ДСНС були одночасно зосередженні на гасіння палаючого сіна та захист будівель.

О 19:02 пожежу вдалося локалізувати та о 21:46 – ліквідувати. Рятувальники не допустили поширення полум’я на поруч розташовані дерев’яні господарчі будівлі та житловий будинок. Вогнем знищено 4,5 т грубих кормів.

На ліквідації надзвичайної події працювало 5 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежної техніки.

Попередня причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем. Остаточна причина наразі встановлюється фахівцями.

У ДСНС України

у Житомирській області