«Поліський гостинець» для військовослужбовців Олевщини

Акція «Поліський гостинець», присвячена Дню Незалежності України, відбулася 14 серпня в міському парку. Щоб підтримати та допомогти військовослужбовцям Олевщини, для них зібрали поліські гостинці з рідного краю – варення, компоти, мед, солоні закрутки та багато іншого продовольства.   Участь у ній взяли громади сіл Калинівка, Михайлівка, Зубковичі, Жубровичі, Лопатичі, Кам’янка, Зольня, Копище, Покровське, Сущани, Хочине, Стовпинка, Дружба, Рудня-Бистра. Мед передали Дворецький Володимир Іванович, Скуміни Анатолій Андрійович та Олександр Миколайович із сіл  Рудня-Хочинська та Хочине.

До акції долучились і бюджетні установи: районна рада, райдержадміністрація, ЦПМСД, центральна лікарня, райспоживспілка, управління пенсійного фонду, лісгосп АПК, міська рада, депутати міської ради (Вербельчук Р.В., Хлань В.С., Кручко Г.Ю.), а також багато небайдужих жителів Олевська. Окрім великої кількості продуктів, зібрано 2614 гривень. Дякуємо всім!

«Поліський гостинець» буде передано бійцям 59-ї окремої мотопіхотної бригади міста Широкино, кільком бойовим підрозділам гостинці відправлять «Новою поштою».