Міська рада має намір виставити на продаж 5 земельних ділянок в Олевську

Відповідно до рішення №235 сесії міської ради від 11.08.2017 року, з метою здійснення заходів, спрямованих на врегулювання питань набуття права власності та оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення на аукціонах, реалізації державної політики в сфері регулювання земельних відносин керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Земельним кодексом України, міська рада затвердила перелік земельних ділянок, які планує продати на земельних аукціонах. До цього переліку увійшли п’ять земельних ділянок розташованих по вул. Київській в м.Олевськ:

• вул. Київська, 70 – 0,5100 га;
  • вул. Київська, 66 – 0,3700 га;
  • вул. Київська, 68 – 0,2400 га;
  • вул. Київська,29-а 0,1400 га;
  • вул. Київська, 27-а – 0,1200 га.

Зацікавленим підприємцям, які хочуть придбати земельні ділянки із зазначеного переліку просимо звертатися до управління земельних відносин міської ради за адресою вул. Свято-Миколаївська,4, 1 поверх.