Уряд схвалив законопроект про передачу землі в управління ОТГ

Кабінет міністрів України схвалив законопроект щодо передачі в управління об’єднаних територіальних громад (ОТГ) землі поза межами населених пунктів.

Прем’єр-міністр зазначив, що буде просити  парламент на наступному тижні затвердити цей законопроект, щоб ОТГ мали повне право управління землями, навіть поза межами свого населеного пункту.

Як зазначив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, це надасть потужний ресурс і новий поштовх для розвитку територіальних громад.

«Вони отримають право розпоряджатися землями державної власності, вирішувати питання забудови, визначати належну базу оподаткування, це дозволить залучати в ОТГ інвестиційні кошти під інфраструктурні проекти та ефективно ними управляти. Це – важливе рішення в рамках децентралізації і підсилення можливостей громад», – Зубко.