Управління звітує

Нещодавно було прийнято рішення про публічне звітування начальників відділів та управлінь міської ради про свою роботу.

Про результати роботи за серпень місяць та плани розповідає начальник управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності Ковальчук О.Б.

«Аналіз динаміки ПДФО. В результаті аналізу надходження ПДФО, кількість нових платників ПДФО збільшилась на 26 суб’єктів, що дасть до бюджету додатково  25 000 грн. на місяць.

Вирішено питання по садочку в с. Зубковичі. Сума утримання дітей із села Рудня-Іванівська Ємільчинського району, які відвідують ДНЗ в селі Зубковичі, до кінця 2017 року складає 115 600 грн.  Підготовлено та підписано договір про співпрацю щодо відшкодування цих коштів бюджету ОТГ.

Інформація про роботу управління:

• здійснюється вручення податкових повідомлень про сплату податку на майно та землю (всіх 1500);
  • підготовлено та винесено на 15 сесію 9 проектів рішень;
  • підготовлено та відправлено в Мінрегіонбуд три  договори про співпрацю;
  • робочою групою з питань детінізіції доходів здійснено перевірку суб’єктів господарювання в Жубровицькому та Кам’янському округах;
  • відправлена грантова заявка (05.09) на фонд Відродження щодо створення муніципальної варти (сума гранту 350 000 грн);
  • готується заявка на посольство Австралії (сума гранту 350 000 грн);
  • ведеться розробка положення про лоткову торгівлю;
  • здійснено обхід вулиць Київська та Привокзальна, з метою впорядкування лоткової торгівлі та виявлення несанкціонованої торгівлі;
  • проведено п’ять конкурсів по оренді комунального майна (загальна сума оренди 6 000 гривень на місяць)».