Відомі ЗМІ Житомирщини відвідали Олевськ

22 вересня в Олевську відбувся прес-тур, організований Житомирським РВ «Асоціації міст України». Заступник міського голови Олександр Ніколайчук разом з журналістами інформаційно-аналітичного видання TIMES.ZT, Житомирського обласного телебачення, газети Ехо, Коростенського радіо та газети Новий день відвідали ряд об’єктів Олевської ОТГ, які проходять реконструкцію. Метою зустрічі стала презентація результатів об’єднання найбільшої громади України.

Журналісти особисто відвідали: центр розвитку дитини №1 «Зірочка», вулицю Київську, Олевську гімназію, вулицю 40 років Перемоги, дитячий садочок №2 «Малятко» та Тепеницьку загальноосвітню школу. Наразі на кожному з цих об’єктів проходить реконструкція, деякі з них входять до переліку 23 проектів Олевської ОТГ, які фінансуються за кошти державної підтримки об’єднаних громад.