Жителі с. Зольні відсвяткували День села

27 вересня в с. Зольні святкували День села. Місцеві жителі старанно підготувалися до свята та з відкритою душею зустрічали гостей.

Привітати місцевих жителів приїхали в.о. старости с. Лопатичі, с. Зубковичі, с. Калинівка, депутат округу Леонід Володимирович Хомутовський, голова райдержадміністрації Дмитро Олексійович Лазаренко. Представник місцевої агрофірми подарував громаді копіювальний апарат, а заступник міського голови Яків Миколайович Осипчук для дитячого садочка с. Зольні подарував посуд.

Раніше, в День Різдва Пресвятої Богородиці, День села святкували п’ять громад Олевської ОТГ: Лопатичі, Жубровичі, Калинівка, Копище та Хочине.

Свої творчі подарунки для односельців підготували найменші представники громади. Діти танцювали та співали для всіх, хто прийшов розділити радість святкування Дня села Зольні.

Наразі вже готуються до святкування жителі смт. Новоозерянка, свій День села вони відсвяткують у суботу, 30 вересня.