В Олевську розробляють Стратегічний план розвитку Олевської громади

9 жовтня відбулося друге засідання робочої групи зі стратегічного планування Олевської об’єднаної громади за участі консультанта зі стратегічного планування та економічного розвитку Асоціації ОТГ Володимира Проскурніна. Участь в засіданні взяли більше 30 учасників робочої групи, серед яких старости, приватні підприємці, депутати, освітяни, лікарі, держслужбовці, ЗМІ, а також міський голова Олег Омельчук.

Читайте також «Обираємо курс на розвиток»