Олевські футболісти вибороли Кубок Міністра оборони України

15 жовтня у Житомирі відбулись вирішальні матчі Кубку Міністра оборони України серед допризовної молоді, участь у якому взяла команда Олевської ДЮСШ «Динамо». Крім того боролися за кубок ще 7 команд: Коростенський міський колегіум, Попільнянська гімназія, Підлубівська ЗОШ (Ємільчинський р-н.), Житомирська ЗОШ №27, Коростишівський педагогічний коледж, а також команди Хорошівської та Баранівської ОТГ.

Олевчани впевнено пройшли до півфіналу з рахунком 7:0, обігравши команду Підлубівської ЗОШ. Фінальний матч «Динамо» з командою Житомирської ЗОШ №27 видався напруженим. До середини першого тайму олевчани перемагали з рахунком 3:0, проте до кінця гри рахунок вирівнявся – 3:3. Вирішальними були серії пенальті, завдяки яким олевчани перемоги житомирян.

Команда Олевської ДЮСШ «Динамо» отримала подарунки, медалі та кубок Міністра оборони України. Нагороджували чемпіонів радник Міністра оборони України Дмитро Грищенко, Народний Герой України Вадим Свириденко і голова комітету аматорського та масового футзалу Асоціації футзалу України Микола Сергієнко.

Крім того, Владислав Рабош став кращим воротарем фінальної частини Кубку, а Деняков Олег – кращим бомбардиром фінальної частини Кубку.

До спонсорської підтримки нашої футбольної команди долучилися: міський голова Олег Омельчук, депутати міської ради Валерій Гарбовський, Віктор Шапорда, Микола Кочин, депутат обласної ради Сергій Крамаренко та приватні підприємці Василь Осипчук і Василь Деняков.