Міський голова перевірив капітальний ремонт санвузлів у ЗОШ №2

Міський голова Олег Омельчук разом із своїм заступником Яковом Осипчуком навідалися до ЗОШ №2, щоб побачити як йдуть роботи із капітального ремонту санвузлів.

Для внутрішніх туалетів виділено дві окремі кімнати: одна для хлопчиків, інша для дівчат. Робітники вже укладають в одному з приміщень плитку.

Оглянувши територію школи, зокрема стан ґанків на задньому дворі, міський голова дав ряд зауважень до роботи завгоспа і вказівку виправити недоліки.

Раніше, сантехніка була закуплена за поданням депутата Житомирської обласної ради Олександра Ніколайчука. На капремонт санвузлів, в сумі 40 тис. грн., надійшли з державного бюджету за поданням народного депутата України Володимира Арешонкова. Загальна вартість проекту складає 274 тис. грн.