Триває обласна профілактична акція «Тепла домівка, зігріта турботою»

05.12.2017 року в с. Замисловичі, с. Шебедиха, с. Обище здійснено відвідування різних категорій сімей фахівцями центру Мусійчук А.М., Мидловець О.В. та інспектором Олевського районного сектору Управління ДСНС в Житомирській області Павлишин М.С. Особлива увага зверталася на: дотримання температурного режиму в будинках (особливо, в яких проживають новонароджені діти та діти дошкільного віку); відсутність боргів за опалення, електропостачання (чи оформили сім’ї субсидії); дотримання правил техніки безпеки при опаленні будинку з пічним опаленням, наявність запасу дров для опалення; наявність зимового одягу та взуття у дітей; дотримання правил безпеки дітьми під час канікул в будинку з пічним опаленням, на вулиці, по дорозі в  школу, зі школи з метою попередження дитячого травматизму. Соціальна робота по проведенню акції продовжується.

Акція триває до 01 березня 2018 року.

Комунальна установа «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» розпочала з 01 грудня 2017 року  акцію «Тепла домівка, зігріта турботою», яка спрямована на своєвчасне виявлення найуразливіших категорій населення та проведення профілактичної роботи на території Олевської територіальної громади з різними категоріями сімей,  особливо з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.