В Олевську підвели підсумки спортивного сезону

Спортсмени Олевщини відомі далеко за межами об’єднаної територіальної громади та, навіть, області. Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску громадськості, спонсорів, тренерів, активістів.

9 грудня в приміщені ЦХЕТУМу відбувся святковий концерт, присвячений підведенню спортивних підсумків сезону. Було відзначено кращих гравців Відкритої першості Олевської ОТГ з футболу та борців Олевської ДЮСШ, які в цьому році стали чемпіонами області.

Почесним гостем святкового концерту став голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк. Він нагородив подяками Федерації жителів Олевщини, які зробили вагомий внесок у розвиток футболу області: міського голову Олега Омельчука, його заступників Олександра Ніколайчука та Якова Осипчука, депутатів міської ради Миколу Кочина, Валерія Гарбовського та голову ФСТ «Колос» Олександра Хімича. Грамоти Житомирської обласної федерації футболу отримали: голова Федерації футболу Олевської ОТГ Віктор Шапорда, директор Олевської ДЮСШ Валерій Шапорда, його заступник Володимир Рабош та заступник голови Житомирської облради Сергій Крамаренко.

Грамоти Олевської міської ради і ДЮСШ та медалі отримали команди переможців Відкритої першості Олевської ОТГ з футболу: І місце – «Явір» (с. Білокоровичі), ІІ місце – «Каменяр» (с. Жубровичі), ІІІ місце – «Україна» (с. Радовель).

Окремо відзначили інші команди у різних номінаціях: «Гроза авторитетів» – «Атлетік» (с. Кам’янка), «За волю до перемоги» – NG «Динамо» (м. Олевськ), «За особистий приклад» – «Ветеран» (м. Олевськ), «За активну участь» – «Тризуб» (с. Тепениця), «Сущани» (с. Сущани), «Сокіл» (с. Зольня), «Легіон» (с. Покровське).

Грамоти отримали найкращі футболісти сезону в різних номінаціях: «Кращий гравець Відкритої першості Олевської ОТГ з футболу» – Михайло Поминчук («Явір», с. Білокоровичі), ІІ місце – Ярослав Павленко («Україна», с. Радовель), ІІІ місце – Максим Хлань («Каменяр», с. Жубровичі) та Олександр Ничипорчук («Атлетік», с. Кам’янка). «Найкращий арбітр сезону» – Валентин Янчук, «Кращий арбітр сезону» – Володимир Рабош, Сергій Саковець, Михайло Євдокимов, «Найкращий дебют року» – Віктор Осипчук, «Кращий воротар» – Роман Покальчук («Ветеран», м. Олевськ), «Кращий захисник» – Сергій Швець («Каменяр», с. Жубровичі), «Кращий півзахисник» – Юрій Стафійчук («Сущани», с. Сущани), «Кращий нападаючий» – Ярослав Ласкавий («Атлетік», с. Кам’янка), «Найстарший гравець» – Юрій Покальчук («Ветеран», м. Олевськ) та «Наймолодший гравець» – Ігор Деняков  NG «Динамо» (м. Олевськ).

Розважали гостей місцеві дитячі колективи та виконавці. Талановиті маленькі олевчани «запалювали» зал, отримуючи голосні оплески та крики «Молодці!», «Браво!».

Подяки Олевської міської ради і ДЮСШ отримали команди: «Ветеран» (м. Олевськ) за перемогу у ветеранській суперлізі 2017 року та «Динамо» (м. Олевськ) за перемогу у Кубку Міністра оборони України. Крім того, відзначили спонсорів команд за меценатську допомогу: директора ДП «Білокоровицьке ЛГ» Юрія Шевчука, депутатів міської ради Миколу Кочина та Віктора Чепуру, граючого тренера Ярослава Павленка, депутата районної ради Павла Налапка та приватних підприємців Юрія Стафійчука, Олександра Коцупатрого і Василя Осипчука.

На цьому свято не закінчилося, грамоти міської ради отримали вихованці Олевської ДЮСШ боротьби: Павло Смик, Віталій Жолнерчук, Сергій Торгонський, Ярослав Мидловець, Андрій Гайченя, Олег Бабіченко, Микола та Валентин Торгонські, Арсен та Назар Подолюки, Ілона Вальчук, Богдан Власовець, Дарина Павленко, Олег Покальчук, Наталія Білюк та Віталій Власюк.

Борці Олевщини приносять найкращі здобутки не тільки на обласній, а й на міжнародній арені. Так, 5 олевчан вже стали Майстрами спорту України з вільної боротьби, десятки вихованців Олевської ДЮСШ – Кандидати в майстри спорту України. Олевчани-борці прославляють Україну на міжнародних та європейських чемпіонатах.

На святковому концерті подяками Олевської міської ради відзначили ветеранів боротьби Олевщини Миколу Примака та Анатолія Корнійчука, а також спонсорів та меценатів: президента ГО «Олевський дитячо-юнацький спортивний клуб з вільної боротьби СПОРТ ЗАРАДИ МИРУ» Олександра Бабіченка та приватного підприємця Володимира Саковця.

Подяки також отримали ті, без кого Олевщина не досягла б таких висот у вільній боротьбі – тренери-викладачі: Володимир Попков, Юрій Ямчинський, Микола Тимощук, Петро Вальчук та Андрій Кострицький.