Продано. Суд викупив орендоване приміщення за 2,5 мільйонів гривень

14 грудня відбулося підписання договору купівлі-продажу приміщення по вул. Володимирській 7, яке з 2011 року орендує суд, з власності Олевської ОТГ у власність судової адміністрації. Договір підписали міський голова Олег Омельчук та начальник територіального управління державної судової адміністрації України в Житомирській області Василь Морей.

Зовсім скоро Олевський суд стане окружним (обслуговуватиме три райони Олевський, Ємільчинський, Лугинський), тому судова адміністрація запропонувала викупити будівлю. Сума викупу приміщення і допоміжних будівель становить 2 553 703 грн.

Попередньо дане питання обговорювали на сесії міської ради, де було прийнято рішення про продаж.

Ці кошти зарахуються до бюджету розвитку міської ради та, в подальшому, будуть спрямовані на розвиток закладів охорони здоров’я. Мовляв, буде правильним направити кошти на медицину, адже до суду дане приміщення  належало лікарні.