Всі першокласники Олевської ОТГ отримали нові парти від Володимира Арешонкова

Для всіх першокласників Олевської ОТГ закуплено нові парти та стільці за сприяння народного депутата Володимира Арешонкова. Всього придбано 288 комплектів на суму 375 тис. грн.

Розподілили нові парти за кількістю першокласників: Олевська гімназія (39), Олевська ЗОШ №2 (18), Олевська ЗОШ №3 (29), Дружбівська ЗОШ (2), Новоозерянський НВК (5), Варварівська ЗОШ (12), Жубровицька ЗОШ (13), Замисловицька ЗОШ (6), Зубковицька ЗОШ (8), Кам’янська ЗОШ (12), Кишинська ЗОШ (13), Покровська ЗОШ (7), Копищенська ЗОШ (13), Лопатицька ЗОШ (12), Майданська ЗОШ (8), Тепеницька ЗОШ (10), Хочинська ЗОШ (7), Калинівська ЗОШ (6), Журжевицька (2), Зольнянська (5), Корощинська ЗОШ (5), Майдан-Копищанська ЗОШ (5), Озерянська ЗОШ (3), Перганська ЗОШ (4), Сердюківська ЗОШ (4), Стовпинська ЗОШ (4), Сущанська ЗОШ (8), Юрівська ЗОШ (8), Андріївська ЗОШ (4), Болярська ЗОШ (2), Будківська ЗОШ (2), Джерельська ЗОШ (2), Заборочанська (4), Сарнівська ЗОШ (2) та Хмелівська ЗОШ (4). В дужках вказано кількість парт.
Нагадаємо, що нещодавно шість навчальних закладів Олевської ОТГ отримали сучасні кабінети природничо-математичного циклу. Фінансування здійснювалося згідно освітньої субвенції на закупівлю спеціалізованих кабінетів у сумі 1 785 200 грн. В школі села Копище встановили новенький кабінет хімії, в Кишинській ЗОШ – кабінет біології, Лопатицька ЗОШ та Олевська ЗОШ №3 отримали кабінети географії, Олевська ЗОШ №2 – кабінет інформатики, Олевська гімназія – кабінети фізики та біології.