На Чемпіонаті з футзалу команда міської ради посіла ІІІ місце

23 грудня відбувся Чемпіонат з футзалу серед установ, організацій, підприємств Олевська, організований ДЮСШ.

В Чемпіонаті брала участь команда Олевської міської ради, до якої входили: заступник міського голови Олександр Ніколайчук, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, депутат міської ради Віктор Шапорда, член виконкому Олександр Бабиченко, начальник управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності Олег Ковальчук, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Іван Охремчук, спеціалісти міської ради Олександр Новак та Олександр Фещук.

Також за перемогу змагалися ДЮСШ, працівники освіти, лісівники, підприємці, Олевська газова дільниця та поліція.

Після запеклої боротьби перемогу з рахунком 2:3 отримала команда Олевської ДЮСШ. Переможні м’ячі у ворота суперників забили Валерій Шапорда, Сергій Любиченко і Михайло Карповець. Друге місце посіла команда освітян, які впевнено «вели» рахунок 2:0 впродовж першого тайму (голи Віталія Поповича та Ярослава Сороки), проте отримали 3 голи в другому таймі. Третє місце виборола команда Олевської міської ради.