Олександр Бабиченко проводить ремонт вулиці Східна

Член виконавчого комітету, приватний підприємець Олександр Бабиченко проводить ремонт вулиці Східна, на якій проживає. В сезон дощів ґрунтова дорога розмивається і стає непроїзною. Підприємець власним коштом веде роботи по ліквідації підтоплень. Крім того техніка розчищає і вирівнює одну сторону вулиці, таким чином розширюючи проїжджу частину.

Також Олександр Бабиченко підсипає дорогу щебенем та робить зручний з’їзд з головної вулиці. Частину матеріалів надав теж житель цієї вулиці Сергій Ковалінський.

Раніше Олександр Бабиченко на вул. Східній провів сучасне освітлення. Олевська міська рада висловлює подяку підприємцю за ініціативність та пророблену роботу.

Читайте також: депутат міської ради Віктор Шапорда організував роботи з підсипки та грейдерування доріг на своєму окрузі.