Учні ЗОШ №3 завітали на екскурсію в міську раду

17 січня до міської ради завітали учні 9-А та 10-А класів Олевської загальноосвітньої школи №3. Дітей провели коридорами установи, показали галерею з портретами колишніх керівників Олевська та почесних громадян міста, розповіли про утворення та роботу Олевської об’єднаної територіальної громади.

Екскурсію було проведено з метою узагальнення знань з правознавства та виховання майбутніх громадян демократичної України, відповідно до плану роботи Олевської ЗОШ №3. Організатор заходу – вчитель історії та правознавства Надія Левчук.

Також школярі зайшли до сесійної зали та побачили на власні очі як проходять наради в міській раді. Пізніше учні сфотографувались на фоні головного стенду міськради. Приємною несподіванкою для школярів було відвідування кабінету мера.

У доступній та цікавій формі екскурсію провів керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин. Школярі та вчителі залишились задоволеними, з яскравими і позитивними враженнями.