Народний депутат Володимир Арешонков допомагає закладам медицини Олевської громади

Медичні установи громади, в тому числі сільські заклади первинної медико-санітарної допомоги, потребують покращення матеріально-технічної бази. Це, в свою чергу, потребує спільних зусиль від влади різних рівнів.

Так, за сприяння народного депутата Володимира Арешонкова для Центру ПМСД придбали 6 холодильників та 2 сухожарові шафи для стерилізації медичного інструментарію, загальна сума яких становить 57 тис. грн. Три нові холодильники передали сільським амбулаторіям Зольні, Лопатич та Кишина. В них медики зберігають вакцини та медичні препарати. Напередодні Нового року для Центру ПМСД за сприяння Володимира Арешонкова придбали автомобіль.

Для реанімаційного відділення Олевської лікарні народний депутат допоміг придбати 2 кардіомонітори вартістю 100 тис. грн.

Від імені головних лікарів установ висловлюємо подяку Володимиру Юрійовичу за підтримку та допомогу.