Відродження волейболу на Олевщині

Збірна команда Олевщини, під керівництвом Олександра Паламарчука, взяла участь в обласному турнірі з волейболу, присвячений пам’яті Аркадія Зорі, що проходив під егідою ВФСТ «Колос». В підгрупі, яка складалась з команд смт. Ємільчине, Овруцького, Новоград-Волинського та Олевського районів, олевчани поступились спершу команді з смт. Ємільчине, а потім команді з м. Новоград–Волинський, зайнявши в підсумку третє місце. В матчі за перше місце, команда смт. Ємільчине перемогла команду  м. Новоград–Волинський.

Варто зазначити, що за нашу команду не змогли зіграти провідні волейболісти Олевщини – майстер спорту Іван Черняк, Василь Горпинич та Денис Гаврилюк, які в даному турнірі брали участь відповідно за Житомирський  – «Житичі», «Мерседес» та ВК «Бердичів».

Олевська ВФСТ «Колос» та гравці команди висловлюють щиру вдячність спонсорам команди – міському голові Олегу Омельчуку, депутату міської ради Валерію Гарбовському, приватним підприємцям Василю Осипчуку та Миколі Мирончуку.