Жителі Олевської ОТГ можуть подати заявки на отримання пільгового кредиту за програмою «Власний дім»

З початку року 6 сімей подали заявки на отримання пільгового кредит під 3% для придбання, реконструкції або будівництва житла.

Про це повідомив директор комунального підприємства «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради Ігор Потапчук, йдеться на сайті Житомирської ОДА.

«До Фонду з початку року надійшло вже 6 заявок від жителів області на отримання пільгового кредиту за програмою «Власний дім» на загальну суму 1 млн 200 тис. грн. Попередньо плануємо провести перше засідання комісії у цьому році на початку березня», – сказав Ігор Потапчук.

Усі жителі області мають змогу отримати вигідний кредит під 3%. Для цього необхідно скористатися програмою індивідуального будівництва житла на селі «Власний дім».

Отримати пільговий кредит можуть жителі області, які проживають і працюють у сільській місцевості.

Кредит надається терміном від 20 до 30 років під 3% річних у розмірах:

• до 300 тисяч гривень кредиту для будівництва житла у селі;
  • до 200 тисяч гривень кредиту для придбання житла;
  • до 150 тисяч гривень на ремонт чи реконструкцію житла.

У 2017 році такий кредит отримали 23 сім’ї на загальну суму 3 млн 605 тис. грн.

Нагадаємо, що Ігор Гундич ініціював розширення фінансових можливостей за програмою «Власний дім».

Покрокова інструкція:

Крок 1 – знайти будинок, квартиру, яку хочеш придбати або оформити земельну ділянку під будівництво будинку;

Крок 2 – зібрати пакет необхідних документів (повний перелік читайте ТУТ);

Крок 3 – подати документи до «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі»;

Крок 4 – прийти на засідання комісії та отримати згоду на надання пільгового кредиту;

Крок 5 – отримати кошти та купити житло або розпочати будівництво.

Для більш детальної інформації звертайтесь до Фонду за адресою – майдан Корольова, 12, каб. 510, 512 або за телефоном – (0412) 42-16-06.