Школи та дитячі садочки громади оприлюднюють фінансові звіти

У громаді 39 загальноосвітніх та 27 дошкільних закладів освіти. Всі вони мають забезпечувати прозорість своєї діяльності та інформаційну відкритість. Це передбачено у новому Законі України «Про освіту».

Дані щодо статуту, а також використання бюджету та надходження благодійних внесків школи Олевської ОТГ почали оприлюднювати з жовтня 2017 року. З 1 січня цю норму закону почали виконувати і дошкільні заклади освіти. Щоправда, далеко не всі.

Оприлюднювати інформацію школи мають на своїх веб-сайтах (у разі їх відсутності – на веб-сайтах своїх засновників), в нашому випадку – це сайт Олевської об’єднаної територіальної громади. Надана фінансова інформація знаходиться у відділі “Громадянам ОТГ-Освіта“. Її можна віддати особисто у відділ по зв’язках з громадськістю та ЗМІ міської ради (1 поверх, Свято-Миколаївська,4) або надіслати відсканований документ на е-mail:  olevsk_miskrada@ukr.net з вказівкою «Для інформаційного відділу».

На керівників навчальних закладів, які невчасно або взагалі не подали фінансовий звіт, очікує догана, йдеться в законі.