На сільських кладовищах потрібно зрізати більше 500 дерев

В.о. старост сіл громади надали інформацію щодо кількості аварійних, стиглих дерев на кладовищах, які потрібно зрізати. Їх звернення розглядали на засіданні виконкому 28 лютого. Підсумовуючи список із зелених насаджень – зрізати потрібно не менше як 721 дерево. Із всієї кількості виокремимо найбільш масштабні заявки на зрізання дерев. На кладовищах сіл Копище та Майдан-Копищенський і вул. Лісовій потрібно зрізати 269 сосен. За даними в.о. старости на двох кладовищах села Зубковичі аварійними є 38 дубів, 2 берези, 1 клен та 1 осика. Наприклад, на Жубровицькому кладовищі треба зрізати 71 сосну, 3 акації та 3 дуби, на Кам’янському – 70 сосен, Калинівському – 65 сосен, Сущанському – 60 сосен. Про аварійність цих дерев свідчать акти, складені комісією міської ради.

За словами, начальник управління містобудування, архітектури, будівництва  та житлово-комунального господарства  Віктора Ніколайчука цим питанням не займалися більше 20 років, тому сьогодні це серйозна проблема, яка потребує і спеціальної техніки, і коштів.

Члени виконкому прийняли рішення зрізані дерева облікувати та передати на опалення в заклади соціальної сфери.