Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Олевської міської ради  «Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою»

Розробник – виконком  міської ради

Проект регуляторного акта передбачає визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Олевська, сіл, селищ Олевської міської об’єднаної територіальної громади та затвердження відповідного порядку залучення та розрахунку обсягу пайової участі, залучення додаткових коштів на утримання об’єктів благоустрою.

Проект рішення Олевської міської ради «Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Олевської територіальної громади  http://olevsk-gromada.gov.ua/   в пункті меню ДОКУМЕНТИ > Регуляторні акти

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: м.Олевськ, вул.Свято-Миколаївська, 4 (відділ ЖКГ), а також на електронну адресу. в термін 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.