Невідомі вивантажили гори сміття на дорогу

В ніч на 15 березня поблизу села Рудня-Бистра, де знаходиться полігон твердих побутових відходів, невідомі висипали близько двох машин сміття. Про дану неприємну знахідку повідомив працівник місцевого підприємства, який їдучи зранку на роботу помітив гору сміття, яка перегородила дорогу.

Додатковою загрозою «підкинутого» сміття є те, що частина залишених відходів є медичними, про що свідчать окремі певні залишки та записи. Наразі не встановлено хто, порушуючи законодавство України, висипав на проїжджу частину побутові відходи. Проте, по окремим «чекам» можна зробити припущення, що сміття було привезене зі Львова (див. фото). Більшість підприємств, зазначених у списку, зареєстровані у даному місті.

Раніше, в 2016 році, поблизу автотраси міжнародного значення Київ-Ковель, три вантажівки незаконно вивантажили сміття, в основі якого — відходи від медичних препаратів. У купах непотребу люди знайшли також листівки і виписки з Львівського регіону.

Шановні жителі громади! Якщо Ви стали свідком даного правопорушення обов’язково повідомте правоохоронні органи.