Матеріальна допомога постраждалому в аварії та іншим жителям громади

На сесії Олевської міської ради було прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 6 жителям громади. Всі вони проживають в селах Олевської ОТГ та потребують дороговартісного лікування.

5 особам було виділено по 5 000 гривень: жительці села Рудня, матері 6 дітей, на лікування та у зв’язку з тяжкими побутовими умовами; жительці с. Жубровичі на придбання слухового апарату для дочки та ще трьом жінкам, які проживають в селах Варварівка, Жубровичі і Лопатичі на лікування.

Також депутатами міської ради було вирішено надати 10 000 гривень матеріальної допомоги жителю села Кишин на лікування після тяжкої аварії. Нагадаємо, ввечері 11 березня на автодорозі Київ-Ковель водій вантажного автомобіля здійснив наїзд на гужову повозку, яка рухалася у попутному з ним напрямку.