Електронна система голосування для депутатів Олевської міської ради

Депутати Олевської міської ради відтепер мають змогу зекономити час та зусилля під час відвідувань сесії – було закуплено електронну систему голосування.

Згідно чинного законодавства України, всі рішення сесій мають бути прийнятими поіменним голосуванням. Робоча група, яка обирається щоразу з числа депутатів, по черзі зачитувала прізвище, ім’я та по батькові депутата, той, в свою чергу, відповідав «за», «проти» чи «утримався». Така процедура займала багато часу на суто технічні моменти роботи.

З електронною системою голосування кожен депутат отримав свій іменний пульт, де знаходиться три кнопки: зелена, червона та жовта, які відповідно мають значення: «за», «проти» та «утримався». Після 10 секунд, які даються депутатам на голосування, на табло висвітлюються результати, в тому числі хто як проголосував поіменно та пофракційно.

Варто зазначити, що депутати особисто не раз наполягали на придбанні електронної системи голосування. Коштував даний «помічник» 47 тис. грн.

Депутати голосують, використовуючи електронну систему голосування

Висвітлення результатів голосування

Висвітлення результатів голосування пофракційно