За добу рівень води в р. Уборть збільшився на 22 см

Огляд гідрологічного режиму водних об’єктів Житомирської області станом на 08 год. 16 березня 2018 року

За минулу добу в гідрологічному режимі річок переважало підвищення рівнів води з добовою інтенсивністю від 5 до 39 см. На гідрологічних постах: Новоград-Волинський, Броники, Городківка, Хорошів почалися спади. На п’яти постах вода знаходиться на заплаві шаром 27 – 101 см. Рівень води на посту Славенщина знаходиться на перші критичні відмітці висотою 33 см, при якій спостерігається затоплення сінокосів та городів. Річки області в пунктах спостережень повністю очистились від льоду.

В р. Уборть (Перга) за добу рівень води збільшився на 22 см. З 7 березня рівень води збільшився на 1,36 м. Проте, за повідомленням Житомирського обласного центру з гідрометеорології, небезпечних явищ не очікується