Міжнародний волейбольний турнір “Кубок Анатолія Дубчака” в Олевську

24 березня в Олевську відбувся міжнародний волейбольний турнір «Кубок Анатолія Дубчака» за підтримки депутата Житомирської обласної ради Олега Казюка.

У турнірі брали участь команди Житомирської області та Білорусі у двох вікових категоріях. Серед ветеранів грали команди смт. Ємільчине, смт. Лугини, м. Олевськ, Білорусь. 6 команд представляли вікову категорію молоді: Каменяр (с. Жубровичі), ДЮСШ (м. Олевськ), Яструби (м. Олевськ), с. Варварівка, с. Лопатичі, Синдикат (м. Олевськ).

На відкритті заходу були присутні міський голова Олег Омельчук, його заступник, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук, голова Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної федерації волейболу Володимир Ширма, депутат обласної ради Олег Казюк, голова районної ради Віктор Троц, його заступник Олександр Ковальчук, голова федерації волейболу Олевщини Олександр Паламарчук, арбітр турніру, вчитель Жубровицької ЗОШ Михайло Євдокимов.

В ході напруженої боротьби були визначені переможці турніру. Кубок Анатолія Дубчака серед ветеранів отримала команда Олевська. Друге місце – смт. Лугини, третє місце – смт. Ємільчине, четверте місце – Білорусь.

Кубок Анатолія Дубчака серед молоді отримала команда с. Варварівка, ІІ місце – «Каменяр» (с. Жубровичі), ІІІ місце – с. Лопатичі, ІV – Яструб (м. Олевськ).

Довідково. Анатолій Дубчак в минулому був головою відділу молоді і спорту Олевської державної адміністрації, піднімав та популяризував волейбол на Олевщині. В 1996 році був жорстоко вбитий разом зі своєю сімєю серійним вбивцею Анатолієм Онопрієнком.