Державна підтримка населення району

Протягом січня – березня 2018 року жителі Олевського району отримали соціальну допомогу на загальну суму більше 29 498,5 тис. грн.
Державні види допомоги отримали 2699 родин з дітьми, 1312 малозабезпечених сімей, 726 інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів.
Крім того, з початку року соціальна допомога та грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам виплачені 30 вихованцям у 2 дитячих будинках сімейного типу та 9 прийомних сім’ях на загальну суму 328,5 тис. грн.
У Державному бюджеті України на 2018 рік на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд особам, які проживають разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, району передбачена субвенція на загальну суму 126 млн. 263,6 тис. грн.