Жителі багатоквартирного будинку поспілкувались з міським головою про сміттєвий майданчик

16 квітня до міської ради прийшли жителі багатоквартирного будинку в центрі міста з проханням не встановлювати майданчик для сміттєвих баків поблизу. Натомість пролунала пропозиція нічого не змінювати – більшість людей влаштовує почасовий вивіз трактором. Більше того, люди не проти «справлятись» всього за годину. Проте залишилось відкритим питання місце розташування причепу і недобросовісних громадян, які залишають сміття просто на місці, де стоїть причеп. Реагувати на такі ситуації вирішили жителі будинку, фотографуючи «порушників».

Інша пропозиція від громадян – встановити майданчик подалі від всіх будинків, в напрямку РЕМу. Всі присутні погодились витрачати більше часу на винесення сміття.

Міський голова Олег Омельчук підсумував: роботи, по встановленню майданчика призупинити, провести загальні збори в п’ятницю. Перед цим жителі багатоквартирних будинків мають вирішити між собою та надати свою пропозицію.