Конкурси до Дня міста 2018

Конкурс-виставка фотографій “Фотохант”

Такий конкурс запропонувала провести вчитель Олевської гімназії Юлія Десюк. Ми дякуємо Юлії Олександрівні за активність і знайомимо всіх небайдужих жителів ОТГ з умовами конкурсу.

Цілі і завдання:

– сприяння творчому розвитку, виховання активної життєвої позиції жителів ОТГ, створення умов для особистісного зростання людей, які захоплюються фотомистецтвом.

Час і місце проведення.

Конкурс-виставка відбудеться у м. Олевськ 19 травня 2018 року(конкретні час і місце будуть повідомлені пізніше).

Правила проведення.

Роботи учасників приймаються  у наступних категоріях:

1. «Вулицями й вуличками мого міста/ села».
  2. «Людина ХХІ століття».
  3. «Яскрава емоція».
  4. «Макросвіт».

Кожен учасник конкурсу може бути представлений однією роботою в кожній категорії.

Вимоги до фотографій. Всі фотографії повинні бути виконані самими учасниками за їх власним задумом та оформлені на фотопапері (А-4). Не допускається використання чужих фотографій.

Роботи подаються не пізніше 15 травня до загального відділу міської ради (спеціалісти по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ), що знаходиться за адресою: м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4 .

Оцінка робіт. Загальна оцінка журі є сумою індивідуальних оцінок кожного члена журі, заснованих на суб’єктивній оцінці представлених робіт. Рекомендовані критерії і параметри, які впливають на оцінку:- відповідність роботи тематиці конкурсу в цілому, – художня цінність роботи, – технічна якість роботи, – оригінальність.  Довідки за телефоном – 097 879 4589 (Юлія).

Оголошено конкурс відеороликів “Я люблю Олевськ”

До Дня міста, яке святкуватимуть 19 травня, міська рада оголошує конкурс відеороликів серед учнівської молоді ОТГ під назвою “Я люблю Олевськ”.

Умови конкурсу

1. Відеоролик (тривалість не більше 4-х хвилин) надсилається не пізніше 12 травня 2018 року на адресу (olevsk_miskrada@ukr.net з темою листа «Для інформаційного відділу», де вказати П.І.Б автора, населений пункт, навчальний заклад, номер телефону).
  2. Найкращі ролики визначаються голосуванням у мережі упродовж 11-15 травня 2018 року.
  3. Найкращі ролики будуть відзначені грамотами міської ради та грошовими винагородами.

Виставка-конкурс дитячої моди «Плаття для моєї ляльки»

Під час святкування Дня міста в Олевську відбудеться виставка-конкурс дитячої моди «Плаття для моєї ляльки». Приймаються індивідуальні та колективні роботи, до участі запрошуються учні загальноосвітніх закладів Олевської міської об’єднаної територіальної громади 7-14 років.

На виставку необхідно представити один костюм для ляльки, виготовлений власноруч. Він може містити елементи вишивки, оздоблений бісером або іншими матеріалами. Довжина виробу від 50 до 60 см.

Костюм може бути:

• чоловічий або жіночий;
  • національний;
  • з древлянськими мотивами;
  • фантастичний;
  • інше.

Організатори  надають  столи для демонстрації костюмів. Щодо іншого обладнання (манекен, вішалки тощо) кожен учасник виставки вирішує самостійно. Вироби за рішенням автора можуть бути проданими після завершення виставки. Заявка на участь у виставці надсилається Оргкомітету на електронну адресу osvita-ole@ukr.net не пізніше, ніж за 5 днів до початку виставки.

Прізвище ім’я_____________________________

Дата народження___________________________

Місце проживання__________________________

Назва навчального закладу____________________

Телефон__________________________________

Назва костюму _____________________________

Дитячий фестиваль інтелекту, спорту та творчості

19 травня, на День міста, в Олевську відбудеться дитячий фестиваль інтелекту, спорту та творчості. Мета фестивалю – пошук та підтримка дітей, які мають неабиякі здібності у сферах науки, спорту, творчості, красномовства.

На фестивалі діти зможуть продемонструвати неординарні вміння у відповідних сферах. Кожен виступ не може бути більше 3-х хвилин. Ведучому заходу також допомагатимуть учні навчальних закладів.

До участі запрошуються учні 1-4 класів загальноосвітніх закладів ОТГ. У конкурсі красномовства візьмуть участь учні 8-10 класів.

Відповідно до Положення про фестиваль, заявку необхідно надіслати до Оргкомітету на електронну адресу osvita-ole@ukr.net не пізніше 05 травня 2018 року. Заявки подані пізніше названого терміну не приймаються.

на участь у дитячому Фестивалі інтелекту, творчості та спорту

Прізвище, ім’я ___________________________________

Дата народження _________________________________

Номер телефону__________________________________

Номер телефону одного з батьків (вказати ім’я, по-батькові)

Адреса проживання________________________________

Ваш талант (вміння) _______________________________

Ваші захоплення __________________________________

Ваші досягнення___________________________________

У яких конкурсах, фестивалях Ви брали участь _____________

Дата_______

Підпис________

Короткий зміст конкурсу красномовства

В залежності від кількості учасників, їм пропонуватимуться завдання:

• вислів на задану тему (тема оголошується за півгодини до початку Фестивалю);
  • діалог (суперечливе проблемне питання. Проблема, що передбачає і позитивне, і негативне трактування, оголошується прямо на сцені).

Теми висловлювань та дискусій стосуються навчання у школі, проблем рідного краю та громадянської активності сучасної молоді.

Читайте також: Оголошується конкурс «Людина року -2018».