Оголошується громадське обговорення місця встановлення погруддя Т. Бульби-Боровця

15 червня 2018 року о 16:00 год. біля Будинку культури відбудуться громадські обговорення щодо затвердження місця встановлення погруддя Тараса бульби-Боровця в Олевську.

Олевська міська рада підготувала три проектні пропозиції: перед Олевським міським будинком культури, біля Ощадбанку по вул. Свято-Миколаївська, неподалік професійного ліцею, де раніше був штаб Поліської Січі та сквер біля райдержадміністрації.

Висловити свої пропозиції можна письмово, надіславши лист на електронну адресу міської ради olevsk_miskrada@ukr.net або управління містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства міської ради ( 1 поверх, вул. Свято-Миколаївська, 4). Також Ви можете обрати серед варіантів найкращий, на Вашу думку, взявши участь в голосуванні:

Сквер біля райдежадміністраціїї

біля Ощадбанку та ліцею по вул. Свято-Миколаївська

Перед Будинком культури

1 коментар

• Голові Олевської об’єднаної територіальної громади
    ОМЕЛЬЧУКУ О. В.

Шановний Олеже Васильовичу!
    Прочитав на сайті Олевської об’єднаної територіальної громади оголошення про громадське обговорення місця встановлення погруддя Т. Бульбі-Боровцю та переглянув результати голосування. Вони сумні. Більшість учасників обговорення, виявляється, хочуть знівелювати значення творця «Олевської республіки» як образу української державної влади, голосують за встановлення погруддя подалі від райдержадміністрації та людського ока: місце біля Ощадбанку (нібито Бульба-Боровець був визначним банкіром).
    Якщо Ви, Олеже Васильовичу, представник справжної української влади, творцем якої у серпні-листопаді 1941 року в Олевську був Тарас Бульба-Боровець. Якщо Ви вважаєте себе продовжувачем традицій «Олевської республіки», уряд якої, за архівними даними, господарював, навіть краще від німців, то Ви повинні наполягати на встановленні пам’ятника Бульбі-Боровцю перед райдержадміністрацією! Він символізуватим спадкоємність українських державних традицій і популяризуватиме серед населення борця за Українську самостійну державу.
    З повагою автор книги про Т.Бульбу-Боровця «Засновник УПА (1941-1943) Іван Ольховський